Tartuff : PÖFF
Tartuff avab suure ürituste telgi
Uudis
Pöffihunt

Miks me saboteerime armastust? Kas armastusel on oma valem? Kuidas kõlavad ukrainakeelsed armastuslaulud?

Sellest ja veel paljust muust saate teada 1. augustil Tartus algaval PÖFFi armastusfilmide festivalil Tartuff, mis toob lisaks inspireerivatele filmidele vaatajate ette rikkalikult eriüritusi.

Enamik neist leiab aset Raekoja platsil avatavas suures ürituste telgis, mis püstitatakse koostöös Postimehega ja hakkab kandma Postimehe nime.

„Postimehele läheb eesti kultuur ja muidugi ka film väga korda. Meil on olnud hea meel töötada koos Tartuffiga välja eriprogramm, et rääkida enne filmilinastusi nii armastusest kui selle kõikvõimalikest tahkudest. Usume, et Postimehe ala mitmekesine programm täiendab hästi PÖFFi armastusfilmide festivali ja loodame, et igaüks saab Tartuffil mõnusalt aega veeta,” kirjeldas koostööd Tartuffiga Postimees Grupi turundusdirektor Anne Muldme.

Tartuffi juhi Mirjam Võsaste sõnul pole nii mõnusat ja avarat telki olnud festivalil juba tükk aega.

Kõik telgis toimuvad üritused on tasuta.

Tartuffi ürituste kavas on:

Kokku sisaldab Tartuffi ürituste programm ligemale 20 ettevõtmist.

Festivali klubiks on tänavu Emajõel asuv baar Naiiv.

PÖFFi armastusfilmide festival toimub tänavu 1.–6. augustini ja selle alateemaks on tants. Festivali avab Sander Joone animafilm „Sierra” ja lõpetab Gaspar Noé provokatiivne draama „Ekstaas”.

Tartuffi korraldab Pimedate Ööde filmifestival ja seda esitlevad Elisa, Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 ja Postimees.