Kolmapäev

Tartu tänavakunstituur ratastel

17:00, Algus Postimehe telgi jõe poolse sissepääsu eest (Raekoja plats)
Tanavatuur-event

Kes on need müstilised ööpimeduses tegutsevad tänavakunstnikud ja mis märke nad endast maha on jätnud? Teeme Tartuffi puhul rattatuuri, et üles otsida kõige põnevamad teosed Tartu tänavatel. Keskendume kõige värskematele töödele, kuid külastame ka vanu klassikuid ja uurime pisiobskuursusi. Tuuri viib läbi Stencibility korraldaja Kadri Lind.

Jalgrattatuur algab Raekoja platsilt Postimehe telgi juurest ning kestab kaks tundi.
Piletid (6€) on müügil siin.

KUKU raadio saate “Filmikägu” avalik salvestus

17:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
Filmikagu-event-05-04

Kukus kukub igal nädalal Filmikägu! Ja sel nädalal kukub ta Tartuffil, Postimehe telgis kell 17.00. Saatekülaliseks on näitleja, lavastaja ja filmirežissöör Ain Mäeots, kelle filmi “Taarka” maailmaesilinastusest Tartuffil möödub järgmisel aastal 15 aastat ja kelle uus film “Kuulsuse narrid” jõuab kinoekraanidele uue aasta alguses. Saadet juhivad Kristjan Gold ja Lauri Kaare.

Rohkem infot "Filmikäo” saatest leiad siit

Podcast’i “Naistejutud” avalik salvestus “Kust täna armastust leida?”

18:30, Postimehe telk (Raekoja plats)
Naistejutud-event-05
"Naistejutud" on julge ja avameelne saade, kus räägitakse suhetest, tööst, armastusest ja paljust muust. Aga see pole saade ainult naistele! "Naistejutte" kuulab ka palju mehi, kes on avastanud, et see on parim võimalus naistest päriselt aru saada. Sel korral tuleb saatejuht Kristina Herodes koos staar-deitija ja podcast´ide kuninganna Dagmar Lambiga külla Tartuffile ja nad võtavad endaga kaasa ka ühe värvika meeskülalise. Räägime sellest, kust otsida ja leida armastust tänapäeva maailmas. Põikame ajalukku, moodsa aja lihalaatadele, eksiteedele ning toome näiteid elust. Ootame publikut kaasa rääkima ja küsimusi esitama!

Rohkem infot "Naistejuttude” podcast´ist leiad siit

Vestlusring “Millest räägivad TikToki tantsutrendid?”

20:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
Tik-tok-event-06

Selleaastase Tartuffi alateema on tants. Tants on seotud kehaga, millega igal inimesel on isiklik kogemus – nii et tegelikult võib öelda, et kõik tantsivad. Julgemad tantsivad ka avalikkuse ees – just tantsuvideotega on kuulsaks saanud ka TikToki platvorm. Kuid millest need trendid tegelikult räägivad ja milline on elu sotsiaalmeedias?

Vestlusringis kohtuvad Tartu Ülikooli meediauuringute kaasprofessor Maria Murumaa-Mengel ja üllatuskülalised. Vestlust juhib Postimehe kultuuritoimetuse toimetaja Tuuli Põhjakas.