Reede

Podcast´i “Armastusest” avalik salvestus

14:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
Armastusest-event-09
Armastus puudutab meid kõiki. Millisel moel? Kellega? Kus? Kas? Miks? Postimehe telgis rullub kuulajate ees lahti haarav jutuajamine inimeseks olemisest ning armastusest. Podcast’i “Armastusest” saatejuht on Elina Naan ja imeline külaline peagi avalik!

Rohkem infot podcast´i “Armastusest” kohta leiad siit

Tartu Swing kutsub tantsule!

18:00, Postimehe telgi jõepoolsel küljel (Raekoja plats)
Swing-event-10
Tartu Swingi asutasid 2015. aasta jaanuaris seitse svingisõltlast, kes soovisid, et see tants Tartust ei kaoks. Kuid mis see sving üldse on? Üks kultuur, muusika, tants, tegelikult mitu erinevat tantsu. Aga kõige parem on seda ikka oma silmaga näha ja järele proovida.

Tartu Swing kutsub kõiki julgeid ja vähem julgeid seda omal nahal katsetama kell 18.00 Postimehe telgi ees. Kui algul ei pruugi vedama saada, siis pärast võib pidama saamisega muresid olla. Tartuff svingib!

Rohkem infot Tartu Swingi kohta leiad siit

Ruslan ja Rute Trochynskyi Ukraina armastuslaulude kontsert

20:15, Postimehe telk (Raekoja plats)
Ruslan-Rute-event-11
Ukraina on üks suur ja ilus riik, mis on juba veebruarist saati pidanud võitlema oma iseseisvuse nimel. Kuigi sõda ja koledused ei tohi meil ununeda, soovime kuulajateni tuua ka helgeid ja ilusaid Ukraina armastuslaule. Just täpselt nii, nagu neid ka ilmselt praegu seal lauldakse. Ukraina laule esitavad Ruslan ja Rute Trochynskyi koos Oliver Kilgiga.

Armastuse pidu ehk "Peaasi, et ära ei armu – mul on jube kiired ajad"

23:00, Naiiv (Vabaduse pst 5)
Armastuse-Pidu-event
Armastuse pidu ei vaja ilmselt tõelistele Tartuffi fännidele enam tutvustamist. Aga hea küll, tutvustame kõigile teistele siis ikkagi.

Ühel reede ööl saavad kokku kõik filmisõbrad, tartuffihundid, muusikasõbrad ja lihtsalt toredad inimesed ning sellest sünnib Armastuse pidu. DJ Katrin Pärn keerab kõlarid põhja kell 23.00 festivaliklubis Naiiv ja pidu kestab hommikutundideni. Peaasi, et ära ei armu – meil on ikka jube kiired ajad!

Pileti (5€) saab soetada uksel sularahas.
Rohkem infot Naiivist