Neljapäev

Voronja galerii väljasõit

13:00–19:00, Algus ja lõpp Vanemuise alumises parklas
Voronja-event
Tartule õige lähedal Peipsi ääres Varnjas asub ühes vanas kalurimajas Voronja galerii. Nii maja kui hoov muutuvad kunstinäituseks, kus ringi vaadates kohtud tõenäoliselt ka härra Voronini ja tema abilistega.

Külalistel on võimalik näha Kadri Noormetsa näitust "Ikooniline. eesmärk ja ettekääne", Daniil Logovoi näitust "Pärisrikke mahapesemine" ja Eero Ijavoineni, Tuuli Puhveli ja Silja Truusi näitust "Kerge kokteil". Lisaks toimub tARTu hääle podcast’i avalik salvestus.

Buss väljub kell 13.00 Vanemuise alumisest parklast ja tagasi jõutakse kell 18.45.

Pileteid saab soetada siit
Üritus FBs

Vestlus kogemusnõustaja Karmen Korjusega teemal “Miks me saboteerime armastust?"

18:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
Karmen-event-07
Paljud meist unistavad pisidetailideni läbimõeldud sajandi armastuslugudest, mille täitumiseks oodatakse printsi valgel hobusel või printsessi, kes heidaks tornist oma juuksed alla. Ka kinolinal jookseb ettekirjutatud lugu, mille dopamiini täis üles-alla ameerikamägedelik sõit paneb õhkama peategelaste lavastatud armastuse järele. Kogemusnõustaja Karmen Korjus arutleb, mis juhtub, kui filmilint saab otsa, aga me võtame illusoorse armastusloo kaasa ka pärisellu, mõjutades meie suhete kvaliteeti, piire ning mustreid; kus pole ettekirjutatud stsenaariumit, vaid päris inimesed oma lugude ning kogemusega.

Comedy Estonia: stand-up at Tartuff

19:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
tartuff_event_cover_CE_uus
Stand-up on kunstivorm, mille on kirjutatud ja mida esitab üks ja seesama inimene. Tõeliselt ärkab see aga ellu alles siis, kui nalju esitatakse päris publiku ees komöödiale pühendatud ruumis. Publik on esimene ja viimane hea komöödia kohtunik ja Comedy Estoniale meeldib, kui teil on selle kohta ka oma arvamus. Ootame teid kõiki – ole sa kohtunik või fänn, igaüks on teretulnud.

Rohkem infot Comedy Estonia kohta

Minikontsert “Usk. Lootus. Armastus!"

20:30, Postimehe telk (Raekoja plats)
Usk-event-08
Tartuffil jõuab kuulajate ja vaatajateni eellöögina taasiseseisvumispäeval, 20. augustil Eesti Rahva Muuseumi suvelaval aset leidva kontserdi “Usk. Lootus. Armastus!” miniatuurne variant.

Taasiseseisvumispäeva kontserdist lähemalt saad lugeda siit.

Eesti Rahva Muuseumi suvelaval toimuv kontsert "Usk. Lootus. Armastus!" on inspireeritud meist endist - meie rahvast, maast ja tunnetest. Kontserdi solistideks on Uku Suviste, Karmen Puis, Gerli Padar, Merle Silmato, Mehis Tiits ja Atlan Karp. Muusikalist tuge ja inspiratsiooni pakuvad Maarja Filharmoonikute koor ja orkester. Dirigeerib Lilyan Kaiv. Õhtu kõlasid aitab kokku köita konferansjee Andres Dvinjaninov

Tulge, tähistame sel pidulikul kontserdil koos Eesti taasiseseisvumispäeva usus, lootuses ja armastuses!
Piletid Piletilevist

Kontserti toetavad Lõunakeskus, Eesti Rahva Muuseum, REMAX Aaba kinnisvara. Täpsem info.