Teisipäev

Treeningstuudio Flight Club õhuakrobaatika etteaste

17:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
Flight-Club-event
Tartus õhuakrobaatikaga tegelev treeningstuudio Flight Club toob vaatajateni peadpööritavaid tantsuelemente nii õhus kui maal. Kokku saavad julgus, jõud, osavus ja painduvus. Tule ja veendu selles ise!
Rohkem infot Flight Clubi kohta

Vestlus filmi “Sierra” autoritega

18:00, Postimehe telk (Raekoja plats)
Sierra-event
XVII Tartuff avatakse kodumaise animakomöödiaga “Sierra”, mis on võitnud juba ohtralt auhindu ja saanud õiguse kandideerida ka Oscarile. Kuidas see tore film aga sündis ja mis on selle edu saladus?

Külas on filmitegijad Sander Joon ja Aurelia Aasa, kellega vestleb Postimehe kultuuritoimetuse ajakirjanik ja filmikriitik Ralf Sauter.

Vestlusring “Liikuv Tartu”

19:30, Postimehe telk (Raekoja plats)
Liikuv-tartu-event-03
Tartuff toimub avatud ruumis otse Tartu linna südames Raekoja platsil. Linnakeskkonda iseloomustavad pidev liikumine ja muutumine ning me kõik oleme selles osalised, olgu siis jalakäija, autojuhi või jalgratturina.

Tartu linna liikuvuse minevikku vaatab Ants Siim Tartu linnamuuseumist, maastiku planeerimisest räägib maastikuarhitekt Karin Bachmann ja teadlase vaatepunkti tutvustab linnakeskkonna kaasprofessor Age Poom. Vestlust juhib Tartu Postimehe peatoimetaja Rannar Raba.