Laetakse...

Üle piiri
Vabaõhukino Raekoja plats

Üle piiri

Programm
Tartuffi avafilm
Režissöör
Franz Malmsten
Riik
Eesti
Pinge
Vabaõhukino Raekoja plats

Pinge

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Michael Mann
Riik
USA
Apolonia, Apolonia
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Apolonia, Apolonia

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Lea Glob
Riik
Taani, Poola
Artem & Eva
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Artem & Eva

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Evgeny Milykh
Riik
Prantsusmaa, Gruusia, Eesti
Hõbedane udu
Vabaõhukino Raekoja plats

Hõbedane udu

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Sacha Polak
Riik
Holland, Ühendkuningriik
Millalgi räägime kõik üksteisele ära
Vabaõhukino Raekoja plats

Millalgi räägime kõik üksteisele ära

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Emily Atef
Riik
Saksamaa
Patrick ja vaal
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Patrick ja vaal

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Mark Fletcher
Riik
Austria
Kõigi valede ema
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Kõigi valede ema

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Asmae El Moudir
Riik
Maroko, Saudi Arabia, Katar, Egiptus
Müügitüdruk
Vabaõhukino Raekoja plats

Müügitüdruk

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Janchivdorj Sengedorj
Riik
Mongolia
Mu ainus kiusatus
Vabaõhukino Raekoja plats

Mu ainus kiusatus

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Lucie Borleteau
Riik
Prantsusmaa
Blue Bag Life
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Blue Bag Life

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Rebecca Lloyd-Evans, Lisa Selby, Alex Fry
Riik
Ühendkuningriik
Igavene mälu
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Igavene mälu

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Maite Alberdi
Riik
Tšiili
Ühe suve slaidid
Vabaõhukino Raekoja plats

Ühe suve slaidid

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Jub Clerc
Riik
Austraalia
Maailma kõige õnnelikum mees
Vabaõhukino Raekoja plats

Maailma kõige õnnelikum mees

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Teona Strugar Mitevska
Riik
Põhja-Makedoonia, Belgia, Sloveenia, Taani, Horvaatia, Bosnia ja Hertsegoviina
Arabella, mereröövli tütar
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Arabella, mereröövli tütar

Programm
Tartu Elektriteatri perefilmid
Režissöör
Peeter Simm
Riik
Eesti
Larry
Kinosaal Elektriteater, Tartu

Larry

Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Tartu Elektriteatri perefilmid
Režissöör
Szilárd Bernáth
Riik
Ungari
Paraad
Vabaõhukino Raekoja plats

Paraad

Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Titas Laucius
Riik
Leedu
Armastuse keerdkäigud
Vabaõhukino Raekoja plats

Armastuse keerdkäigud

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Ira Sachs
Riik
Prantsusmaa
Südamehääl
Vabaõhukino Raekoja plats

Südamehääl

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Seo Eun-young
Riik
Lõuna-Korea
Grease
Vabaõhukino Raekoja plats

Grease

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Randal Kleiser
Riik
USA