Tartuff : PÖFF

Laetakse...

Sierra
Vabaõhukino Raekoja plats

Sierra

Programm
Tartuffi avafilm
Režissöör
Sander Joon
Riik
Eesti
Armas Charity
Vabaõhukino Raekoja plats

Armas Charity

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Bob Fosse
Riik
USA
Perekonnainstinkt
Kinosaal Elektriteater

Perekonnainstinkt

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid, Kohtumisõhtu: Andris Gauja
Režissöör
Andris Gauja
Riik
Läti
Õppetund
Kinosaal Elektriteater

Õppetund

Programm
Kohtumisõhtu: Andris Gauja
Režissöör
Andris Gauja
Riik
Läti
Vanad head ajad
Vabaõhukino Raekoja plats

Vanad head ajad

Programm
Lapse õiguste programm, Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm
Režissöör
Konrad Aksinowicz
Riik
Poola
Poisid raha eest
Vabaõhukino Raekoja plats

Poisid raha eest

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
C.B. Yi
Riik
Austria, Prantsusmaa, Belgia, Taivan
Esimene positsioon
Kinosaal Elektriteater

Esimene positsioon

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Bess Kargman
Riik
USA
Radiopornopanda
Kinosaal Elektriteater

Radiopornopanda

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Mauro Russo Rouge
Riik
Itaalia
Kogu ilma kuningas
Vabaõhukino Raekoja plats

Kogu ilma kuningas

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm, Põhivõistlusprogramm - väljaspool võistlust
Režissöör
Carlos Saura
Riik
Mehhiko, Hispaania
Grand Jeté
Vabaõhukino Raekoja plats

Grand Jeté

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Isabelle Stever
Riik
Saksamaa
Naksitrallid
Kinosaal Elektriteater

Naksitrallid

Programm
Tartu Elektriteatri perefilmid
Režissöör
Avo Paistik
Riik
Eesti
Nelly ja Nadine. Erakordne armastuslugu
Kinosaal Elektriteater

Nelly ja Nadine. Erakordne armastuslugu

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Magnus Gertten
Riik
Rootsi, Belgia, Norra
Amira
Vabaõhukino Raekoja plats

Amira

Programm
Värsked hoovused, Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Mohamed Diab
Riik
Egiptus, Jordaania, Araabia Ühendemiraadid, Saudi Arabia
Mardikamahl
Vabaõhukino Raekoja plats

Mardikamahl

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Tim Burton
Riik
USA
Minu isa on vorstike
Kinosaal Elektriteater

Minu isa on vorstike

Programm
Lastefilmide võistlusprogramm, ECFA võistlusprogramm, Tartu Elektriteatri perefilmid
Režissöör
Anouk Fortunier
Riik
Belgia, Holland
Ailey
Kinosaal Elektriteater

Ailey

Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Jamila Wignot
Riik
USA
Saladus
Vabaõhukino Raekoja plats

Saladus

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Aurélia Georges
Riik
Prantsusmaa
Lorelei
Vabaõhukino Raekoja plats

Lorelei

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Sabrina Doyle
Riik
USA
Unelaul
Vabaõhukino Raekoja plats

Unelaul

Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Alauda Ruiz de Azúa
Riik
Hispaania
Ekstaas
Vabaõhukino Raekoja plats

Ekstaas

Programm
PÖFFi pärlid, Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Gaspar Noé
Riik
Prantsusmaa, Belgia