en
ru
PÖFF
Industry@Tallinn & Baltic Event
Just Film
PÖFF Shorts
KUMU Doc
Laetakse...
Programmid
Tartuff Raekoja platsi filmiprogramm
Tartuff Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Tartuff Tartu Elektriteatri perefilmid
Tartuff Tartuffi avafilm
Keeled
araabia
bosnia
eesti
hispaania
hollandi
inglise
korea
leedu
moldaavia
poola
prantsuse
saksa
taani
ungari
vene
Riigid
Austraalia
Austria
Belgia
Bosnia ja Hertsegoviina
Eesti
Egiptus
Gruusia
Holland
Horvaatia
Katar
Leedu
Lõuna-Korea
Maroko
Mongolia
Poola
Prantsusmaa
Põhja-Makedoonia
Saksamaa
Saudi Arabia
Sloveenia
Taani
Tšiili
Ungari
USA
Ühendkuningriik
Subtiitrid
eesti
inglise
Esilinastused
Balti esilinastus
Eesti esilinastus
Maailma esilinastus
Filmi tüübid
Žanrid
draama
komöödia
seiklusfilm
Märksõnad
armastus
eakad
erootika
fotograafia
haigus
hip-hop
inimsuhted
iseseisvumine
LGBTQ
loomad
noored
peresuhted
porno
religioon
seiklused
suhted vanematega
surm
sõprus
tants
teekond
vargus
võõrandumine
vägivald
väärkohtlemine
üksildus
Linnad
Tartu
Kinod
Elektriteater, Tartu
Raekoja plats
Tühjenda filtrid
Apolonia, Apolonia
Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Lea Glob
Riik
Taani, Poola
Arabella, mereröövli tütar
Programm
Tartu Elektriteatri perefilmid
Režissöör
Peeter Simm
Riik
Eesti
Armastuse keerdkäigud
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Ira Sachs
Riik
Prantsusmaa
Artem & Eva
Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Evgeny Milykh
Riik
Prantsusmaa, Gruusia, Eesti
Blue Bag Life
Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Rebecca Lloyd-Evans, Lisa Selby, Alex Fry
Riik
Ühendkuningriik
Grease
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Randal Kleiser
Riik
USA
Hõbedane udu
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Sacha Polak
Riik
Holland, Ühendkuningriik
Igavene mälu
Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Maite Alberdi
Riik
Tšiili
Kõigi valede ema
Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Asmae El Moudir
Riik
Maroko, Saudi Arabia, Katar, Egiptus
Larry
Programm
Rahvusvaheline noortefilmide võistlusprogramm, Tartu Elektriteatri perefilmid
Režissöör
Szilárd Bernáth
Riik
Ungari
Maailma kõige õnnelikum mees
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Teona Strugar Mitevska
Riik
Põhja-Makedoonia, Belgia, Sloveenia, Taani, Horvaatia, Bosnia ja Hertsegoviina
Millalgi räägime kõik üksteisele ära
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Emily Atef
Riik
Saksamaa
Mu ainus kiusatus
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Lucie Borleteau
Riik
Prantsusmaa
Müügitüdruk
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Janchivdorj Sengedorj
Riik
Mongolia
Paraad
Programm
Debüütfilmide võistlusprogramm, Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Titas Laucius
Riik
Leedu
Patrick ja vaal
Programm
Tartu Elektriteatri dokumentaalfilmid
Režissöör
Mark Fletcher
Riik
Austria
Pinge
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Michael Mann
Riik
USA
Südamehääl
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Seo Eun-young
Riik
Lõuna-Korea
Ühe suve slaidid
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Režissöör
Jub Clerc
Riik
Austraalia
Üle piiri
Programm
Tartuffi avafilm
Režissöör
Franz Malmsten
Riik
Eesti