PÖFF : 2020 : BNFF

Tartuffi meeskond

Tiina Lokk-Tramberg

Tiina Lokk-Tramberg

PÖFFi direktor
tiina.lokk@poff.ee

Mikk Granström

Mikk Granström

PÖFFi tegevjuht, programmi koostaja
mikk.granstrom@poff.ee
+372 5300 2617

Kristiina Reidolv

Kristiina Reidolv

Festivali juht, partnersuhted, üritused ja Tartuffi suveakadeemia, majutus
kristiina@lmk.ee
+372 552 5258

Dagmar Raudam

Dagmar Raudam

Filmiprogrammi juht, külalised
dagmar.raudam@poff.ee
+372 5308 0143

Tiit Tuumalu

Tiit Tuumalu

Filmiprogrammi koosta, kommunikatsioon

Helmut Jänes

Helmut Jänes

Filmiprogrammi koostaja
helmut.janes@poff.ee
+372 5623 7992

Heinrich Sepp

Heinrich Sepp

Filmiprogrammi koostaja, partnersuhted, turundus
heinrich.sepp@poff.ee
+372 5656 5599

Hanna-Greth Peetson

Hanna-Greth Peetson

Filmide õigused
festivalassistant@poff.ee
+372 5689 0524

Elina Kask

Elina Kask

Partnersuhted

Katrin Tegova

Katrin Tegova

Turundus, partnersuhted

Inga Koppel

Inga Koppel

Üritused ja Tartuffi suveakadeemia

Rasmus Puksmann

Rasmus Puksmann

Digitaalse kino juht
rasmus.puksmann@poff.ee
+372 5393 7092

Olari Oja

Olari Oja

Produktsiooni juht
olari.oja@poff.ee
+372 5866 5583

Kalev Smidt

Kalev Smidt

Produktsiooni koordinaator
kalev.smidt@poff.ee
+372 5341 4787

Tiiu Marie Kraut

Tiiu Marie Kraut

Tõlked
tiiu.kraut@poff.ee
+372 506 4829

Jaan Leppik

Jaan Leppik

Koduleht

+372 55633213

Maria Plees

Maria Plees

Turundus, koduleht

Siim Vahter

Siim Vahter

Logistika

Külli Lõpp-Elmeste

Külli Lõpp-Elmeste

Raamatupidamine
kylli@poff.ee
+372 518 8128

Elin Laikre

Elin Laikre

Raamatupidaja
elin.laikre@poff.ee

Merilyn Sepp

Merilyn Sepp

Visuaalne identiteet

Torm Parts

Torm Parts

Visuaalne identiteet

Marko Kekišev

Marko Kekišev

Visuaalne identiteet

Eva Maria Tartu

Eva Maria Tartu

Fotograaf

Agnes Müürsepp

Agnes Müürsepp

Fotograaf

Hanna-Greta Mihhailova

Hanna-Greta Mihhailova

Fotograaf

Mirjam Võsaste

Mirjam Võsaste

Vabatahtlike koordinaator