PÖFF : 2020 : BNFF
Mitte ainult filmid! Tartuff pakub ka põnevaid üritusi
Uudis
Pöffihunt

Mida põnevat võib leida Eesti tänavakunstipealinna Tartu seintelt? Kui levinud on naiste ahistamine Soomes? Milline võiks välja näha hommikupiknik Emajõe lodjal?

Vastused leiate juba 10. augustil Tartus avataval PÖFFi armastusfilmide festivalil Tartuff, mis toob lisaks filmidele huviliste ette rikkaliku ürituste kava.

Mõned nopped:

Suur osa neist leiab aset festivali klubis, mis kannab nime Pepe´s Bistro & Tartuff Social Club ja asub aadressil Ülikooli 7. Näiteks saab seal kuulata ansambleid Forrest Kämp ja Miré ning osaleda armastuse- ja filmiteemalistel mälumängudel. Samas toimub ka kohtumine festivali külalise, Soome näitleja Suvi Blickiga, kes mängib ahistamist käsitlevas filmis „Harjumuse jõud”.

Festivaliklubi üritused on tasuta, nagu ka kõik Tartus toimuvad filmiseansid.

Ürituste programm valmis koostöös Tartu kunstimuuseumi, Eesti Rahva Muuseumi, Voronja galerii, Tartu Ülikooli semiootika osakonna, Eesti dokumentalistide gildi, Emajõe lodjaseltsi, Loomingu Raamatukogu, Genialistide klubi, Pepe´s Bistro & Social Clubi, tänavakunstifestivaliga Stencibility, kõrgema kunstikooliga Pallas, kirjastusega Loovhoog ning Maarja Nuudi ja Ruumiga.

PÖFFi armastusfilmide festival Tartuff toimub tänavu 10.-15. augustini samaaegselt Tartus ja veebiplatvormil Elisa Stage ning selle alateemaks on kunst.