Balti esilinastus

Mu ainus kiusatus

Ingliskeelne pealkiri
My Sole Desire
Pealkirja originaal
À Mon Seul Désir
Režissöör
Lucie Borleteau
Riik
Prantsusmaa
Aasta
2022
Festival
18. Tartuff
Programm
Raekoja platsi filmiprogramm
Žanr
draama
Teema
tants, LGBTQ, erootika

Selge striptiis! Kuumad armunud lesbid! Seksitöötajate ennenägematu ööelu! Meeste üleannetud teod! Lõbusad läbipaistvates riietes inimesed tänaval! Käputäis laitmatuid cameo-rolle!

Erootiliselt laetud, patune ja poeetiline draama ühendab vapralt varjatud stripiurkad sensuaalse LGBT armulooga ilma kedagi hukka mõistmata. Populaarne näitleja Lucie Borleteau annab naiste vaatenurga stripiklubi piiratud ligipääsuga salatubade kiimastele kirgedele. Zita Hanrot’ ja Louise Chevillotte’i (Veneetsias ja Berliinis võitnud „Katsumus“ ja „Sünonüümid“) kartmatu duo annab tipptasemel painavalt paljastava etteaste.

Kirglikus Pariisis kohtub stripiklubi À mon seul désir kõige ihaldusväärsem ja virtuoossem tantsija Mia uudishimuliku uustulnuka Manoniga, kes soovib kogeda uljast kiusatuste elu. Mia varjab hoolikalt kõrvaltööd teadmatuses poiss-sõbra eest ja valmistab Manoni ette raskeks prooviesinemiseks. Ta sosistab elulisi soovitusi lugupidavate ja ohtlikult klammerduvate klientide kohta. Manon ei karda võtta suuremaid riske, sest ta tahab kõigest maitse suhu saada ja avastada oma võimete piire. Seksitöötajate vahel lahvatab armuleek, kui Manon on sunnitud kogenematute meeltega oma seksuaalsust taasavastama.

Kas märkate üllatavaid episoodilisi etteasteid legendaarselt Ameerika dokumentalistilt Frederick Wisemanilt, Kreeka näitlejannalt Ariane Labedilt või prantsuse näitlejalt Melvil Poupaud'lt?

Edvinas Pukšta

Režissöör
Lucie Borleteau
Stsenarist
Lucie Borleteau, Clara Bourreau
Osades
Zitat Hanrot, Louise Chevillotte, Laure Giappiconi, Pedro Casablanc, Sieme Miladi, Yuliya Abiss, Tokou Bogui, Céline Fuhrer, Sipan Mouradian, Thimotée Robart, Melvil Poupaud
Operaator
Alexis Kavyrchine
Monteerija
Clémence Diard
Helilooja
Pierre Desprats
Muusika
Rebeka Warrior
Produktsioon
Apsara Films
Rahvusvaheline müük
Pyramide Films
Kestus
Keel
prantsuse
Subtiitrid
eesti, inglise
Režissöör
Lucie Borleteau

Seansid

Vabaõhukino Raekoja plats
SeanssMu ainus kiusatus
Subtiitrideesti, inglise
Seansi kestus
Treiler